Zaburzenia erekcji: trzyskładnikowy zestaw pobudza krążenie krwi

Panowie, nic tak nie obniża poczucia męskości, jak świadomość, że nie staje ona na wysokości zadania. Jednak jeżeli jesteś seniorem cierpiącym na zaburzenia erekcji, nie jesteś sam. Kiedy osiągniesz 75. rok życia (i więcej), ryzyko wystąpienia zaburzeń erekcji wzrasta aż do 77,5%.

Jeżeli można mówić o jakichkolwiek dobrych wiadomościach w przypadku zaburzeń erekcji, to na pewno jest to informacja, że nie potrzebujesz kosztownego i niebezpiecznego leku na receptę, aby Twoje życie intymne znowu rozkwitło.

Zaburzenia erekcji- naturalne sposoby

Udało mi się odkryć naturalny, trzyczęściowy zestaw o potwierdzonym działaniu przywracającym erekcję, który szybko może przywrócić magię w Twojej sypialni.

W przełomowym badaniu opublikowanym w czasopiśmie World Journal of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences badacze stwierdzili, że połączenie L–argininy, pyknogenolu i czerwonego żeń-szenia może pomóc przywrócić Ci energię w sypialni.

Wyjątkową zdolność L–argininy do usuwania zaburzeń erekcji potwierdzono w licznych badaniach. Wykazały one jej zdolność do tworzenia substancji zwanej tlenkiem azotu (NO), zwiększającej przepływ krwi „na dole” podczas podniecenia seksualnego.

Im więcej NO jest dostępne, tym silniejsza reakcja podczas podniecenia. (W ten właśnie sposób działają lekarstwa na erekcję przepisywane na receptę!).

Jednak połączenie tej substancji z pyknogenolem i czerwonym żeń- szeniem wydaje się nasilać to działanie.

Pyknogenol i czerwony żeń- szeń na zaburzenia erekcji

Pyknogenol, uzyskiwany z kory sosny przybrzeżnej, to silny przeciwutleniacz i środek przeciwzapalny, który również zwiększa przepływ krwi. W jednym badaniu u mężczyzn w wieku od 25 do 45 lat z udokumentowanymi zaburzeniami erekcji stwierdzono nieznaczne poprawę po przyjmowaniu przez jeden miesiąc doustnie małej dawki L–argininy. Po dodaniu pyknogenolu poprawa skoczyła aż do 90%!

Czerwony żeń-szeń jest stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej jako środek zwiększający witalność, wytrzymałość i męskość u mężczyzn. Nie należy go jednak mylić z żeń-szeniem syberyjskim. Odmiana syberyjska nie zawiera tych samych związków terapeutycznych, które występują w innych odmianach żeń-szenia.

A co najważniejsze, połączenie L–argininy, pyknogenolu i czerwonego żeń- szenia jest bezpieczne. Ma to istotne znaczenie, ponieważ potencjalne działania niepożądane wielu popularnych leków na zaburzenia erekcji nie są dobrze tolerowane przez wielu mężczyzn. Dla niektórych są wręcz niebezpieczne.

Poziom NO można również podnieść, stosując suplementację cytruliną, kwercytyną oraz zielem o nazwie epimedium wielkokwiatowe. Również pokarmy, takie jak szpinak, czosnek, kakao, granat oraz wszystkie owoce cytrusowe mogą pomóc podwyższyć poziom NO.

Na koniec, nie mógłbym dziś zasnąć, gdybym nie wspomniał, że ćwiczenia również mają potwierdzone działanie podwyższające poziom tlenku azotu. A ponieważ “mambo w poziomie”, czyli aktywność seksualna również stanowi doskonałą gimnastykę, po uruchomieniu akumulatora Twój silnik powinien już działać płynnie.