Dr Glenn S. Rothfeld

Są na świecie miejsca, gdzie medycyna naturalna oraz alternatywne metody leczenia są szanowane i praktykowane.

Miejsca, w których ludzie zdają się nie starzeć i często dożywają 100 lat…

Miejsca, w których prawie nikt nie umiera na raka

Miejsca, w których nie spotyka się chorób cywilizacyjnych, a seniorzy żyją aktywnie, w dobrym zdrowiu i pełni energii, do końca swoich dni…

Takie właśnie miejsca bada doktor nauk medycznych Glenn S. Rothfeld. Stale śledzi on
doniesienia ze świata o najnowszych osiągnięciach medycyny naturalnej.
Dr Rothfeld kieruje uznanym w Stanach Zjednoczonych Centrum Medycyny Integracyjnej Rothfelda znajdującym się w Waltham w stanie Massachusetts w USA.
Swoją wiedzą, najnowszymi odkryciami i przełomowymi badaniami dzieli się na bieżąco ze swoimi Czytelnikami na łamach amerykańskiego newslettera Health e-Tips (od niedawna wydawanego również w Polsce pod nazwą e-Porady Zdrowotne)

Od niemal 35 lat dr Dr. Rothfeld pomaga swoim pacjentom, diagnozując i lecząc prawdziwe przyczyny takich chorób jak: cukrzyca, artroza, osteoporoza czy nawet nowotwory. Jego przełomowe badania nad chorobami o podłożu neurologicznym rzucają nowe światło na sposoby leczenia osób starszych cierpiących na chorobę Alzheimera czy Parkinsona i inne choroby wieku starczego.

Dr Rothfeld był pracownikiem prestiżowego laboratorium Channinga na Uniwersytecie Harvarda, stworzył ponadto cykl wykładów o medycynie alternatywnej dla prestiżowego Uniwersytetu Medycznego Tufts University. Obecnie bardzo angażuje się w ujawnianie najnowszych odkryć medycyny naturalnej i w edukowanie lekarzy oraz pacjentów.

Jako autor dziewięciu książek dotyczących wielu powszechnych schorzeń, od zaburzeń tarczycy aż do bólu pleców, dr Rothfeld pomógł już tysiącom pacjentów powrócić do pełni zdrowia.

Zapisując się na subskrypcję nowego newslettera e-Porady Zdrowotne, również i Ty możesz poprawić swój stan zdrowia, korzystając z najnowszych odkryć medycyny komplementarnej.