Problemy z prostatą?

Co warto stosować, aby wreszcie przespać noc bez wstawania do łazienki?!

Krępujące uczucie, że możesz w pełni opróżnić pęcherza to bardzo częsta dolegliwość.

Poważne kłopoty zaczynają się niewinnie.

Najpierw zauważasz słaby strumień moczu. To najbardziej bagatelizowany objaw łagodnego przerostu prostaty.

Potem pojawia się silna potrzeba oddawania moczu, zwłaszcza w nocy, przy jednoczesnym utrudnionym opróżnieniu pęcherza.

Na koniec następuje niekontrolowanie czynności fizjologicznych(Tak, dobrze zrozumiałeś. Jeśli nie zadbasz o swoją prostatę, możesz być zmuszony do stosowania pieluch dla dorosłych).

Skutki nieleczenia przerostu prostaty mogą jednak być znacznie poważniejsze niż wstyd i zmoczona bielizna.

Nieleczony łagodny przerost prowadzi do całkowitego zamknięcia światła przewodu moczowego, co jest bardzo bolesne i wymaga założenia cewnika.

Oprócz tego cofający się w moczowodach mocz wywiera wzmożone ciśnienie na miedniczki nerkowe, co po pewnym okresie czasu doprowadza do powstania trwałych zmian w nerkach.

Czy jesteś skazany na operację?

Problemy z prostatą dotykają mężczyzn już około 50. roku życia. Nikt nie ma wątpliwości, że przerośniętą prostatę trzeba leczyć. Ale operacja, którą bardzo często proponują lekarze, to naprawdę ostateczność, a nie jedyne rozwiązanie.

Czy nie lepiej byłoby…

  • nareszcie przespać całą noc bez budzenia się do łazienki,
  • oddawać mocz do końca, silnym i mocnym strumieniem, jak kiedyś,
  • by Twoje życie przestało kręcić się wokół toalety!

Co Ci proponuje medycyna konwencjonalna?

Medycyna konwencjonalna zaleca leki hormonalne, ale wywołują one dużo skutków ubocznych.

Biorąc leki syntetyczne zmniejszające przerost prostaty możesz doświadczyć:

  • obniżenia libido,
  • dysfunkcji erekcyjnych,
  • spadku ciśnienia krwi,
  • bólów i zawrotów głowy.

Ponadto badania wskazują, że mężczyźni zażywający pochodną finasterydu, jaką jest dutasteryd, po około dobie przyjmowania leku mają o 23% plemników mniej. Wyobrażasz to sobie? Jeśli jest taki spadek produkcji plemników zaledwie po 24 h, to ile ich zostanie po pełnej 6-miesięcznej kuracji?

Nie znam żadnego mężczyzny, który, mając taką wiedzę, skazywałby się dobrowolnie na tego typu doświadczenia.

Czy istnieją inne, naturalne rozwiązania?

Tradycyjna medycyna naturalna proponuje rozwiązanie, które ma swoje korzenie około 1800 roku, kiedy owoce palmy sabałowej zaczęto wykorzystywać w profilaktyce i leczeniu chorób gruczołu krokowego.

Jej działanie było tak skuteczne, że owoce palmy sabałowej znalazły się w oficjalnym spisie substancji leczniczych – monografia palmy sabałowej znalazła się w Amerykańskiej Farmakopei w latach 1906–1917!

Do dziś na całym świecie publikuje się dziesiątki tysięcy badań nad działaniem owoców palmy sabałowej. Wyniki są tak optymistyczne, że palma sabałowa cieszy się olbrzymią popularnością i jest najczęściej rekomendowanym środkiem w leczeniu łagodnego przerostu prostaty!

Że nawet jeśli do tej pory w milczeniu znosiłeś wszystkie wspomniane dziś uciążliwości, nareszcie możesz zacząć żyć jak kiedyś! Powiem nawet więcej – możesz zacząć zupełnie nowe życie!

Warto jednak uzbroić się w cierpliwość. Ekstrakt z owoców palmy sabałowej to nie jest szybko działający lek chemiczny. To łagodne, naturalne rozwiązanie, dlatego efekty przychodzą po dłuższym czasie – taka kuracja powinna trwać kilka miesięcy, nawet do pół roku.

Jeśli Twoje dolegliwości jednak bardzo się nasilają albo wręcz przyjmujesz już przepisane przez lekarza leki na problemy z prostatą, koniecznie skonsultuj się z nim przed jakąkolwiek modyfikacją obecnej terapii.


Alopecit ekstrakt z owoców PALMY SABAŁOWEJ w czystej postaci bez żadnych dodatków jest teraz dostępny z 20% rabatem. Sprawdź tutaj, jak z niego skorzystać. Uwaga: warto się pospieszyć, ponieważ liczba opakowań w tej cenie promocyjnej jest ograniczona.