Bolą Cię stawy oraz mięśnie, skarżysz się na problemy ze snem i bóle głowy…

Poznaj, co może być przyczyną tych dolegliwości

Powiedz tak z ręką na sercu, który lekarz pyta Cię o wypróżnienia, kiedy mówisz mu, że bolą Cię stawy…. albo kiedy narzekasz na bezsenność i masz obniżony nastrój?

Zamiast tego lekarze wystawiają recepty na każdy nowy „problem zdrowotny”, który im zgłosisz, np. na ból głowy… ból stawów… bóle mięśni… depresję, sen…

Tymczasem ukryta przyczyna Twoich dolegliwości może tkwić w jelitach.

Nie bez powodu lekarze mówią, że „śmierć zaczyna się w okrężnicy”

Zdrowy system trawienny powinien wypróżniać się po każdym posiłku.

W przeciwnym razie w jelitach zaczynają zalegać toksyny i niestrawione, psujące się resztki jedzenia. A wtedy mówimy już o niezwykle poważnych problemach zdrowotnych. Zaczynasz też przybierać na wadze, co ma bardzo szkodliwy wpływ i na Twój system trawienny i na ogólne zdrowie Twojego organizmu.

Wyobraź sobie tylko, co znajduje się w Twoich jelitach… Brrr.

Nowe badania medyczne w Europie pokazały, że aż 62% dorosłych badanych ma ponad 5 kg nagromadzonych w jelitach resztek kałowych (innymi słowy jest to stary, rozkładający się kał).

Najbardziej zaskakujące było to, że Ci ludzie nosili to w sobie od wielu lat!

(Nic dziwnego, że narzekali na problemy trawienne, takie jak wzdęty brzuch, krępujące gazy, bóle brzucha, zaparcia na przemian z biegunkami – swoją drogą zapamiętaj te objawy i zwróć na nie uwagę, jeśli zauważysz je u siebie).

Czy dobrym rozwiązaniem są chemiczne środki przeczyszczające?

Zdecydowanie nie. Zawierają one substancje chemiczne, które podrażniają zakończenia nerwowe w ścianach jelita, aby reaktywować perystaltykę jelit. Jednak nie będą dostatecznie skuteczne, jeśli na ścianach jelita znajduje się gruba warstwa kałowa, izolująca zakończenia nerwowe.

Niezadowalająca skuteczność skłania ludzi do przyjmowania coraz większych dawek, co może doprowadzić do uzależnienia od środków przeczyszczających. Poza tym długotrwałe stosowanie środków przeczyszczających może uszkodzić kosmki jelitowe, co dodatkowo wyhamuje naturalną perystaltykę jelit.

Czopki także nie są lepsze… Oczyszczą tylko ostatnie kilka centymetrów okrężnicy. A okrężnica ma aż 1,5 metra (półtora!) długości, więc sam rozumiesz…

Jak oczyścić jelita, nie uszkadzając ich?

Kiedy na ścianach jelita znajduje się wieloletnia, zgrubiała warstwa kałowa potrzebujesz głębokiego i systematycznego oczyszczenia.

Dobre oczyszczenie jelita grubego:

  • rozluźni strukturę wieloletnich odpadów kałowych,
  • reaktywuje naturalny ruch perystaltyczny jelit,
  • nawilży ściany jelit, umożliwiając łatwe przesuwanie się masy kałowej,
  • dzień po dniu mechanicznie oczyści ściany jelit, nie powodując przy tym podrażnień.

Będziesz zaskoczony tym, co się wydarzy!

Już po pierwszym tygodniu z Twoich jelit zejdzie około 1 kg starej masy kałowej, co natychmiast poczujesz jako uczucie całkowitego wypróżnienia.

Nie będzie też stękania ani żadnego wysiłku, ponieważ dobre oczyszczenie zamieni stolec w miękką, plastyczną masę, która łatwo opuści jelita. I to zabierając po drodze wszystko, co nie jest potrzebne – bakterie, a nawet pasożyty. Słowem to wszystko, co kiedyś powodowało, że miałeś wydęty brzuch.

ZMIKRONIZOWANY błonnik jest łagodny dla Twoich jelit

Większość błonników to suszone, twarde łuski albo płatki. Błonnik w zmikronizowanej postaci oznacza, że jego cząstki są mniejsze niż cukier puder czy mąka tortowa (można je określać w nanometrach – 1 nanometr to jedna milionowa milimetra). Dlatego też oczyszcza on jelita skutecznie, ale nie powodując przy tym mechanicznych uszkodzeń ani podrażnień.

Sekret skuteczności

Siła jego działania zależy od mikronizacji. Wielkość cząsteczki decyduje o wielu parametrach, np. szybkości rozpuszczania, szybkości wiązania cząsteczek wody. Im drobniejsza cząstka, tym wyższa jakość i skuteczność. Tym szybciej przywrócona zostanie naturalna perystaltyka jelit i będziesz mógł się regularnie wypróżniać.

Wszystko to osiągniesz bez popularnych podczas oczyszczania głodówek, bez picia ohydnych śluzowatych napojów, bez czopków…

Dzięki zmikronizowanemu błonnikowi oczyścisz jelita oraz przywrócisz ich normalne funkcjonowanie. I skończą się te problemy zdrowotne, których przyczyną były zaparcia.

Twoje zdrowie znacznie się poprawi. Kiedy toksyny przestaną zatruwać organizm, Twoje samopoczucie zmieni się na lepsze. Chroniczne bóle stawów znikną, poprawi się trawienie i wchłanianie… poczujesz się tak dobrze, jak kiedyś.

Wreszcie nie będziesz nosić w sobie tego paskudztwa – kilku kilogramów złogów jelitowych… Nie będziesz miał wzdętego brzucha… a przyjmując regularnie zmikronizowany błonnik, schudniesz. Błonnik, pęczniejąc w żołądku, sprawia, że nie odczuwasz głodu – po prostu nie masz potrzeby zbyt dużo jeść.

Oto moja sugestia: zrób to TERAZ. Zacznij stosować zmikronizowany błonnik!

Niech wszystko to, co niepotrzebne, w końcu przestanie zalegać w Twoich jelitach.


Czy wypróbowałeś już to proste i skuteczne rozwiązanie?

Poznaj zmikronizowany BŁONNIK kakaowy – Cacaovit

Przygotowany został z najwyższej jakości nasion kakaowca (Theobroma cacao) w czystej postaci i bez żadnych dodatków.

Zawiera wszystko to, co w ziarnie kakaowca najcenniejsze, i jest mało kaloryczny (ma mniej niż 5 kcal w porcji).

Możesz go dodawać do wielu innych potraw i napojów. To niewątpliwie najsmaczniejszy z błonników.

Ten pyszny błonnik kakaowy zamówisz tutaj z 20% zniżką