COVID-19: Starożytna praktyka przynosi NOWE NADZIEJE

Jeśli miałbyś w tym tygodniu przeczytać tylko jedną informację na temat koronawirusa, niech to będzie ten artykuł. Mówi on jednym ze sposobów walki w przypadku zarażenia.

Nowe badanie wykazało, że pewna starożytna praktyka – za pomocą której leczy się chorych od tysięcy lat – może pomóc zmniejszyć stany zapalne, które w przebiegu tej choroby są szczególnie niebezpieczne.

Metoda ta jest popularna i stosunkowo łatwo dostępna – możesz więc skorzystać z niej TERAZ.

ZWALCZ koronawirusa za pomocą akupunktury

Świat, czekając na stworzenie skutecznej szczepionki oraz leków, odkrył, że stara dobra akupunktura może przynieść ulgę pacjentom z COVID-19.

Akupunktura to technika stosowana w medycynie chińskiej od 3000 lat w celu leczenia oraz łagodzenia bólu.

W przypadku pacjentów z koronawirusem zastosowanie akupunktury może wpłynąć na ich zdolność radzenia sobie z burzą cytokinową – nadmiernie agresywną odpowiedzią immunologiczną, która może wywołać zapalenie płuc, a nawet śmierć.

W nowym badaniu opublikowanym w czasopiśmie Neuron naukowcy odkryli, że gryzonie poddane po doświadczeniu burzy cytokinowej elektroakupunkturze mają aż o zaskakujące 40% większe szanse na przeżycie.

Ale to nie wszystko…

Akupunktura sprawdza się również w profilaktyce

Myszy, wobec których zastosowano akupunkturę jeszcze przed wywołaniem u nich burzy cytokinowej, miały niższe poziomy markerów stanu zapalnego, a szanse na przeżycie wzrosły od 20% do 80%.

Drodzy Państwo, to bardzo ekscytująca wiadomość – ale mnie ona nie dziwi. Akupunktura jest znana z tego, że uruchamia właściwości samoleczenia organizmu i pomaga zwalczać stany zapalne.

Warto też wiedzieć, że stosowanie igieł może również ZNACZĄCO poprawić jakość życia osób cierpiących na cukrzycę.

Być może jeszcze z pewną rezerwą podchodzisz do “tych igieł”, ale zapewniam, że nie ma się czego obawiać.


Resveratrol

To substancja o niezwykle szerokich zastosowaniach zdrowotnych. Ze względu na działanie przeciwutleniające przyczynia się do ochrony komórek przed szkodami powodowanymi przez wolne rodniki. Zapewnia ochronę antyoksydacyjną.

Pomaga także m.in. w usuwaniu wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry.

NOWOŚĆ: Ekstrakt ze skórki ciemnych winogron standaryzowany na obecność resweratrolu z 30% rabatem dla Czytelników e-Porad ZdrowotnychSprawdź teraz tę ofertę limitowaną