To połączenie leków przeciwbólowych może być ŚMIERTELNIE niebezpieczne

Powiedzmy sobie szczerze: leki przeciwbólowe są kuszące,

  • kiedy Twoje stawy płoną…
  • masz ból głowy, przez który nie jesteś w stanie funkcjonować…
  • lub też zaczynasz utykać, aby uniknąć drażnienia nerwu…

…mogą zapewnić ulgę w cierpieniu.

Ale tak naprawdę leki przeciwbólowe mogą wyrządzić Ci więcej SZKODY niż POŻYTKU

Zwłaszcza, jeżeli zaliczasz się do licznej grupy osób, która daje się złapać w mało znaną i potencjalnie ŚMIERTELNĄ pułapkę…

Połączenie leków przeciwbólowych z tym innym popularnym lekiem nie jest dobrym rozwiązaniem

Naukowiec z Toronto przeanalizował dane z ośmiu Krajowych Ankiet Badania Zdrowia i Odżywiania w latach od 1999 do 2014 roku.

Zauważył alarmujący wzrost ilości stosowanych leków opioidowych (leki przeciwbólowe) oraz benzodiazepin (leki nasenne).

W okresie 15 lat nastąpił szokujący wzrost liczby osób przyjmujących leki z obu tych grup, aż o 850%.

Połączenie to zwiększa ryzyko wystąpienia problemów z oddychaniem…

A nawet ŚMIERCI…

Jednak obecnie tak wiele osób podejmuje to ryzyko!

Nie bądź jednym z nich…

Natura oferuje CUDOWNE naturalne środki, wsparte naukowo, które zmniejszają ból, a czasem nawet leczą samą przyczynę podstawową.

No i oczywiście, żaden z nich nie naraża Cię na ryzyko śmiertelnego połączenia…

Jak rzucić leki przeciwbólowe?

Akupunktura to fantastyczna alternatywa o potwierdzonym działaniu przynoszącym ulgę w bólu.

Na przykład badanie przeprowadzone w Australii pokazało, że akupunktura może przynieść ulgę w przypadku bólu spowodowanym skręceniem kostki… migreny… czy bólu w dolnym odcinku kręgosłupa.

A co lepsze, zapewniała ten sam poziom działania przeciwbólowego po 48 godzinach co leki przeciwbólowe.

Jeżeli bóle są pochodzenia nerwowego, akupunktura również może przynieść ulgę, ale możesz podjąć dodatkowe kroki, aby zatrzymać ból u korzeni…

Witaminy z grupy B — a zwłaszcza B6 i B12 — zapewniają największą pomoc w nerwobólach (nawet, jeżeli nie cierpisz na niedobory tych witamin).

Dostępne są oddzielne suplementy dla każdej z tych witamin, ale znacznie prostsze i równie skuteczne jest kupowanie witaminy B kompleks. Ponadto jest to jeden z najtańszych dostępnych suplementów!

Jeżeli źródłem Twojego bólu jest stan zapalny…

…wypróbuj wówczas następujące naturalne środki. Ich skuteczność jest POTWIERDZONA medycznie, a nie narażasz się na ryzykowne połączenia leków LUB działania niepożądane:

  • Kora wierzby: Kora wierzby, stary jak świat środek przeciwbólowy, zawiera substancję chemiczną o nazwie salicylan, która jest kluczowym składnikiem aspiryny. Innymi słowy, zyskujesz korzyści oferowane przez aspirynę bez działań niepożądanych!
  • Resweratrol: Badanie opublikowane w Journal of Medicinal Food stwierdziło, że osoby przyjmujące NLPZ na zapalenie stawu kolanowego obserwowały OGROMNY spadek poziomu bólu, kiedy stosowały suplementację resweratrolem. Co więcej zaobserwowały one znaczący spadek poziomu markerów stanu zapalnego – co oznacza, że ten naturalny pochodzący z winogron związek GWAŁTOWNIE ZMNIEJSZAŁ poziom bólu i OGRANICZAŁ stan zapalny.
  • Kurkuma: Ta żółta przyprawa, wraz ze swoim wyciągiem, kurkuminą, to MASZYNY przeciwzapalne. Blokują ból i zmniejszają stan zapalny u źródła!
  • Sól gorzka: Bogata w magnez sól gorzka ma cudowne działanie na bolące mięśnie. Następnym razem, kiedy doznasz urazu pleców, spróbuj zażyć kąpieli w soli gorzkiej.

Tu zamówisz ekstrakt ze skórki ciemnych winogron standaryzowany na obecność resweratrolu. Dla Czytelników tego wydania 30% taniej