Sprawdź, czy jesteś zagrożony jedną z tych chorób

Wielu chorobom i dolegliwościom można zapobiec lub znacznie spowolnić ich rozwój, jeśli zostaną wykryte odpowiednio wcześniej.

Na przykład wczesne wykrycie choroby Alzheimera pozwala na podjęcie walki o ochronę neuronów i wydłużenie ich żywotności. Takie sygnały, jak:

  • zaburzenia pamięci w codziennym funkcjonowaniu,
  • trudności z planowaniem, liczeniem czy robieniem zakupów,
  • zapominanie o ważnych wydarzeniach,

mogą świadczyć o tym, że choroba zaczyna dawać o sobie znać.

Ale jeśli wprowadzisz odpowiednie zmiany do swojego codziennego życia, mające na celu poprawę sprawności mózgu, możesz wydłużyć czas, gdy będzie on funkcjonował na wysokim poziomie. Dzięki temu unikniesz bycia zależnym od innych osób i będziesz mógł w pełni korzystać z życia do późnej starości.

Takich chorób jak cukrzyca typu 2, nadciśnienie tętnicze czy problemy z funkcjonowaniem tak ważnego dla mężczyzn organu jak prostata, również możesz uniknąć. Musisz tylko zawczasu zadbać o swoje zdrowie, zmienić nawyki, wprowadzając pewne zmiany do swojego trybu życia.

Za pomocą prostych testów dowiesz się teraz, czy grożą Ci powszechne dla współczesnego człowieka choroby.

Ale to nie wszystko. Po rozwiązaniu testu, oprócz indywidualnych wyników, otrzymasz na swój adres email konkretne wskazówki i porady dotyczące tego, w jaki sposób powinieneś postępować, aby nie dopuścić do rozwoju choroby, powstrzymać ją lub jej uniknąć.

Nasze testy znajdziesz zawsze w górnym Menu na stronie e-poradyzdrowotne.pl lub klikając w poniższy link:
https://e-poradyzdrowotne.pl/rozwiaz-nasze-testy/