Francuski sekret długowieczności (i NIE jest to wino)

Prawdopodobnie dałbyś niemal wszystko, aby poczuć się tak, jak czułeś się 20 lat temu… i dużo zapłacił, aby poprawić stan swojego zdrowia…

OSTRZEŻENIE: Nie daj się złapać na TO kłamstwo Big Pharmy…

Nic więc dziwnego, że BIG PHARMA szuka możliwości uszczknięcia dla siebie kawałka z tego tortu, poszukując leku zapobiegającego starzeniu. Pozostaje jednak pytanie, czy skutki uboczne takiego leku nie zniszczą jego „wartości”?!

Lepiej COFNIJ objawy starzenia naturalnymi metodami

PRZECIEŻ NATURALNE ROZWIĄZANIE, które działa TAK SAMO, jest już dostępne od dziesiątek lat.

I nie ma żadnych działań ubocznych… więc można zacząć je stosować JUŻ DZIŚ!

Oszustwo medycyny konwencjonalnej dotyczące starzenia

W jednym z badań zespół naukowców badał dwie różne grupy myszy – jedną z genem, który potrafił USUWAĆ stare komórki, a drugą bez takiego genu.

Stwierdzili, że myszy bez takiego genu miały więcej komórek w stanie senescencji (czyli osłabionych komórek, które nadal działają). Oczywiście, myszy wyglądały na starsze… miały obwisłe ciało… były osłabione… cierpiały z powodu chorób zwyrodnieniowych… i umierały wcześniej, niż te z drugiej grupy.

Ale oto, co jest najbardziej interesujące:

Te komórki w stanie senescencji były przyczyną przewlekłego stanu zapalnego.

Zatem prowadzący badania nad zapobieganiem starzeniu się opracowali lek wzmacniający układ odpornościowy. Oczywiście zmniejszał on stan zapalny.

No tak… Jeżeli regularnie czytasz ten newsletter lub masz JAKIEKOLWIEK doświadczenie z leczeniem naturalnym, to sam wiesz, że NAJWAŻNIEJSZĄ Z RZECZY, którą medycyna naturalna wielokrotnie oferowała, są wolne od ryzyka, POTĘŻNE przeciwutleniacze.

I na pewno nie potrzebujesz w tym celu nowego leku od Big Pharmy!

Łatwo pozbądź się starych komórek, używając TEGO suplementu

Tak więc to, co tak naprawdę powinieneś robić, to zwiększyć ilość przyjmowanych przeciwutleniaczy.

Możesz to osiągnąć, jedząc kolorowe warzywa i ciemnozielone warzywa liściaste.

Ale jeżeli chcesz osiągnąć maksymalną ilość przeciwutleniaczy, skorzystaj z zapobiegającej starzeniu naturalnej substancji, która może „wessać” komórki w stanie senescencji…

Resweratrol jest jednym z najpotężniejszych dostępnych przeciwutleniaczy. Uznaje się nawet, że jest on kluczem do francuskiego sekretu długowieczności.

Francuzi piją codziennie czerwone wino, w którym znajduje się resweratrol.

Możesz osiągnąć zapobiegające starzeniu korzyści z resweratrolu bez negatywnych skutków alkoholu, przyjmując zawierający go suplement.

Miesięczny zapas będzie Cię kosztować mniej niż jedna butelka przeciętnego wina.


Tu zamówisz ekstrakt z ciemnych winogron standaryzowany na obecność resweratrolu. Dla Czytelników e-Porad Zdrowotnych aż 30% taniej.