Twój nastrój zależy od tego… co zjesz?

Ach, poprawiające nastrój jedzenie…

Ciastka i czekoladki…
Smażony kurczak…
Drożdżówka do porannej kawy…

Potrafią Ci poprawić nastrój w ciągu jednej chwili.

Ale nowe badanie pokazuje, że w dłuższym okresie mają dokładnie przeciwne działanie…

Śmieciowe jedzenie – szczególnie słodycze – jest podstępną przyczyną dolegliwości psychicznych – i to w nasileniu od średniego do poważnego.

Moi drodzy, mimo, że takie pożywienie jest stworzone, aby uzależniać, przełamanie tego złego nawyku jest łatwiejsze niż myślisz.

Pozbądź się zachcianek na słodycze i BĄDŹ SZCZĘŚLIWY


Czy wiesz, że, stosując ekstrakt z tej rośliny, można dodatkowo zgubić kilka kilogramów?

Gurmar pomaga utrzymać normalny poziom cukru w organizmie, ułatwia kontrolę apetytu, a przez to spadek wagi, wpływa na metabolizm glukozy oraz lipidów. Tutaj zamówisz ekstrakt z gurmaru w bardzo korzystnej cenie.


Wyniki badania opublikowanego w International Journal of Food Sciences and Nutrition pokazują, że u dorosłych, którzy jedli więcej niezdrowego pożywienia było większe prawdopodobieństwo wystąpienia objawów średnich lub wręcz silnych dolegliwości emocjonalnych w porównaniu z osobami, które odżywiały się zdrowiej.

Naukowcy wprawdzie przyznali, że nie znaleźli związku przyczynowo-skutkowego między jedzeniem śmieciowym a depresją…

…ale te wyniki były podobne do wyników wcześniejszych badań, które wskazywały na istnienie związku między niezdrową dietą a chorobami psychicznymi.

Na przykład:

  • nadmierne spożywanie słodyczy może mieć związek z chorobą dwubiegunową;
  • smażone potrawy oraz te bogate w cukier i przetworzone węglowodany mogą mieć związek z depresją.

Więc niezależnie od tego, jak wmawiasz sobie, że potrzebujesz tej kulki lodów, aby się lepiej poczuć, ona Ci nie pomoże.

Na koniec, podobnie jak w przypadku większości innych osób – będziesz tylko czuł się gorzej!

Jeśli jesz coś, aby poprawić sobie nastrój – słodycze lub inne śmieciowe jedzenie – to prawdopodobnie bardziej w wyniku NAWYKU niż rzeczywistej potrzeby.


Pyszny błonnik kakaowy – Cacaovit – ma czekoladowy smak, wygląda i pachnie jak kakao.

Można go dodawać do jogurtów, serków, naleśników, ciast (zamiast mąki), napojów, smoothie, koktajli i wielu innych potraw.

To niewątpliwie najsmaczniejszy z błonników, który możesz dodawać do potraw zamiast kakaoKliknij tutaj, aby go zamówić z 20% rabatem.