Koktajl witamin zabezpieczający przed demencją

Czy słyszałeś już, jak ważna dla funkcjonowania Twojego mózgu są witaminy z grupy B? Dzięki przełomowym badaniom z Uniwersytetu w Oksfordzie wiemy już, że:

to, czego najbardziej potrzebujesz dla zachowania pełnej bystrości umysłu pomimo upływu czasu, może być zwykły koktajl tych witamin.

Co więcej, mogą one ochronić Cię przed demencją i chorobą Alzheimera!

Badacze obserwowali 156 osób w wieku powyżej 70 lat, które cierpiały na niewielkie problemy z pamięcią i wysoki poziom homocysteiny. Jest to białko, które powoduje kurczenie się mózgu i może prowadzić do wyniszczającego upośledzenia zdolności poznawczych, na przykład do demencji.

Uczestniczący w badaniu ochotnicy:

  • przestrzegali zrównoważonej diety,
  • regularnie ćwiczyli oraz
  • przyjmowali codziennie koktajl złożony z witamin B6, B12 i kwasu foliowego.

Ich wyniki były imponujące. Kierownik Imaging Genetics Center w School of Medicine na UCLA stwierdził, że to były najbardziej zadziwiające obrazy mózgu, jakie kiedykolwiek widział!

U osób przyjmujących codzienny zestaw witamin B6, B12 i kwasu foliowego mózg kurczył się aż o 90% mniej, niż w przypadku osób przyjmujących placebo.

Nadajmy tym obserwacjom pewien kontekst. We wcześniejszych badaniach stwierdzono, że inne zmiany stylu życia, np. zmniejszenie spożycia alkoholu czy pozbycie się nadwagi zapewniało zmniejszenie kurczenia mózgu o 25%.

Koktajl witamin B6, B12 i kwasu foliowego wydaje się być skuteczniejszy o 350%

Jeżeli chcesz stosować koktajl witamin z grupy B, małe ostrzeżenie dotyczące kwasu foliowego. Możesz znaleźć go w niskiej cenie w każdej aptece czy sklepie z suplementami, ale wcale może to nie być korzystny wybór.

Przyczyną tego jest fakt, że w miarę, jak się starzejemy, nasz organizm ma coraz więcej problemów z przekształcaniem kwasu foliowego w folian potrzebny naszemu mózgowi do zachowania pełnej sprawności umysłowej. Organizm niektórych osób w ogóle nie potrafi przekształcić kwasu foliowego w folian.

Zatem lepiej stosować folian zamiast kwasu foliowego

Pamiętaj, mamy dwoje oczu, dwoje uszu, dwa płuca i dwie nerki – ale tylko jeden mózg. Do nas należy jego ochrona.


L-lizyna – teraz z 20% rabatem!

Aby wykorzystać wszystkie dobrodziejstwa L-lizyny, zamów Aminoliz.
Nie zawiera on wypełniaczy ani substancji przeciwzbrylających.
Jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. W jednym opakowaniu znajduje się aż 60 kapsułek.

Liczba produktów w cenie promocyjnej (20% rabatu) jest ograniczona.